ŞİRKETLER

Düzce BelTAŞ A.Ş.

Düzce Belediyesi iştiraklerinden biri olan şirketimiz, 1998 tarihinde “Yeypaş Yerel Yönetimler Gaz Pazarlama İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi” unvanı ile kuruldu. Doğalgaz dağıtımını planlı, programlı ve etkin bir biçimde sağlamak, işletmek, bu faaliyetle ilgili doğalgazı satın almak ve satmak amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, 2004 yılında faaliyet alanlarına inşaat, taşımacılık, turizm, reklamcılık ve taahhüt işlerini eklemiştir. Kuruluşundan bugüne Düzce Belediyesi tarafından belirlenen konumlarda katlı ve yol boyu otopark işletmeciliği hizmetini vermiştir. Faaliyet konularına yönelik tüm çalışmalarda yıllar içerisinde makine ve ekipman parkurunu genişleterek 2015 yılında beton santrali ve 2016 yılında 260 ton/saat kapasiteli bölgenin en büyük asfalt plentini kurmuştur. Şirket ana sözleşmesinde yapılan değişiklik ile madencilik, toprak ürünleri, çimento, hazır beton ve asfalt üretimi faaliyet konuları ilave edilen şirketimiz faaliyet konularına yönelik tüm çalışmalarda belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre hizmet sunmaya devam etmektedir. Yetki ve sorumluluk alanı içerisinde yenilikçi bir yönetim ile ihtisaslaşma kararı alan şirketimiz 05 Temmuz 2019 tarihinde şirket unvanını Düzce Beltaş İnşaat Anonim Şirketi olarak değiştirmiştir. Düzce BelTAŞ A.Ş., tecrübeli personeli, makine parkı ve teknik donanımı, alanında hızlı, etkin hizmet anlayışı ile Düzce Belediyesi için önemli bir aktör olmanın sorumluluğuyla hareket etmeye devam ediyor.

İletişim:
Çamköy Mahallesi 3129. Sokak İdari Bina Sit. No:10/14 Merkez / DÜZCE
Tel +90 380 514 20 34 • Faks +90 380 514 20 35
[email protected]
www.duzcebeltas.com.tr


 

Düzce BelTUR A.Ş.

Düzce BelTUR A.Ş. 2019 yılında kurulmuş olup; Düzce turizmine can suyu olma hedefi ile turizm potansiyelini öne çıkaracak bir girişimdir. Düzce BelTUR A.Ş. kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyata veren kuruluştur Şirketimiz ayrıca Düzce'mizin yöresel sır mutfağını, tarihi ve kültürel değerlerini, doğal güzelliklerini de tanıtacak ve çeşitli turizm etkinlikleri düzenleyerek ulusal alanda İlimizin tüm potansiyelinin ortaya çıkartılmasına ve tanıtılmasına önderlik edecektir. Turizm ve işletmecilik konusundaki tüm gelişmeleri ve bu alandaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi ve profesonel idari kadrosu ile sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir. Düzce Belediyesi‘nin iştiraki olan Beltur Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.; sosyal tesisleri ve kafeleri ile misafirlerine profesyonel hizmet veren ve sadece Düzce'de değil bölgede de turizm konusunda öncü olmaya kararlı bir müessesedir.

İletişim: 
Demetevler mah. 4102. Sk. No:1 Düzce Belediyesi İş Hanı Merkez / Düzce
Tel 90 (380) 541 24 25 
[email protected] 
www.duzcebeltur.com.tr

 

Düzce BelKA A.Ş.

Düzce Belediyesi iştiraki şirket olan İntaş İnşaat Nakliyat Turizm Taahhüt ve Sanayi Anonim Şirketi, 17.05.2000 tarih ve 5047 sayılı Ticaret Sicili Gazetesinde yayınlanarak faaliyetine başlamıştır. 07.08.2019 tarih ve 9885 sayılı Ticaret Sicili Gazetesinde yayınlanarak Düzce BelKA A.Ş. İnsan Kaynakları İhtisas Şirketi olarak faaliyetine devam etmektedir.  Düzce Belediyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere faaliyet sürdüren, 696 sayılı KHK ile şirketimize geçişi yapılan 800’ün üzerinde çalışanı bünyesinde bulunduran şirketimiz, şehrimizin istihdam sorununun çözümü noktasında da önemli çalışmalar yürütmektedir.

İletişim: 
Demetevler mah. 4102. Sk. No:1 Düzce Belediyesi İş Hanı Merkez / Düzce
Tel 0380 526 30 03 • Faks 0380 526 03 63
[email protected] 
www.duzcebelka.com.tr