HABERLER
30-06-2020 13:50

FEN İŞLERİNE DURMAK YOK

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol açma, genişletme, parke taşı tamir, park ve çevre düzenleme ve asfalt yama çalışmaları sürdürülüyor.

Düzce Belediyesi’nin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, yaya ve araç trafiğini düzenlemek, daha güvenli yollar ve kaldırımlar için başlattığı bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Konuralp Bölgesinde çeşitli nedenlerle deforme olan yollarda çalışmalar yapan Düzce  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin birçok noktasında da yerinden oynayan kilit parke taşlarını da zemin iyileştirmesi yaparak yerlerine monte ederken kırılmış veya parçalanmış kilit parke taşlarını ise yenileriyle değiştirmek suretiyle çalışmalarını tamamlıyor.
Bir yandan kaldırım, mazgal tamiri, parke taş yol yapım işlerini devam ettirirken diğer yandan asfalt yama çalışmalarını da sürdürüyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Hizmetlerimizi, öncelikli olarak vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, belirli program ve planlar dahilinde yapmaktayız. Halkımızdan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Kaldırım yenileme çalışmamız ile birlikte, eş zamanlı olarak kırsal ve merkez mahallelerimizde yol açma, asfalt yama, park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir. Faaliyetlerimiz tüm mahallelerimizde sürdürülüyor. Ekiplerimiz her mahallemizi şantiye alanına çevirerek, Düzce için ve hemşehrilerimiz için çalışıyor” dedi.