Anneler Günü Kutlandı
Anneler Günü nedeniyle Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi´nde yeni doğum yapmış anneleri ziyaret etti.
Başkan İsmail Bayram, serviste bulunan tüm annelerin ´Anneler Gününü´ kutladı ve çeşitli hediyeler takdim etti. Anne sevgisinin her türlü sevginin üstünde olduğunu işaret eden Başkan Bayram, ´ Anneler bizim en değerli varlığımızdır. Tüm annelerin gününü kutluyorum, ancak hastanede yeni doğum yapmış annelerin heyecanı çok önemli, bunun için özel ziyaret gerçekleştirdik´ dedi.