MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ZİYARET
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ZİYARET
Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram´ı makamında ziyaret etti.
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü iken Düzce´ye atanan ve kısa bir süre önce göreve başlayan Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı Başkan İsmail Bayram´a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Bayram , Murat Yazıcı´ya görevinde başarılar diledi. Görüşme sırasında genel sorunlar üzerinde de duruldu