KENT KONSEYİ GÜNDEMİ BELLİ OLDU
KENT KONSEYİ GÜNDEMİ BELLİ OLDU
Düzce Kent Konseyi Genel Kurulu için gündem belirlendi. Yılda iki kez toplanan Kent Konseyi için Yürütme Kurulu tarafından 5 gündem maddesi belirlendi.
Düzce Kent Konseyi Yürütme Kurulu tarafından 2012 yılı ilk Genel Kurul toplantısı için tarih belirlendi. Buna göre Genel Kurul´un 28 Şubat 2012 tarihinde toplanması kararlaştırıldı. Konsey çalışma grupları tarafından önerilen gündem maddeleri arasında Yürütme Kurulu tarafından 5 gündem maddesi hazırlandı. Düzce Kent Konseyi´nin 2012 yılı ilk Genel Kurulu´nda görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde: 1- Kadın-Ekonomi ve Siyaset çalışmaları, 2- Kent Konseyi çalışma sistemi ve eğitiminin yapılması, 3- Engellilerin faaliyette bulunabileceği fidan üretim yeri kurulması, 4- Turizm çalışma grubuna katılım sağlanması, 5- Düzce turizm envanterine ulaşılabilmesi. Konsey 28 Şubat 2012 Salı günü saat 14,00´de Düzce Belediyesi Meclis Salonu´nda toplanacak.