MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram´ı makamında ziyaret ettiler.
Bir süre önce gerçekleştirilen Genel Kurulda seçilen Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı İsmail Bayram´ a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Dernek Başkanı Osman Yaman ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyarette genel sorunlar üzerinde durdular.