NASIRLI OKULUNA DESTEK
NASIRLI OKULUNA DESTEK
Düzce Belediyesi tarafından Nasırlı İlköğretim Okuluna malzeme yardımı yapıldı. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Nasırlı İlköğretim Okulu´ndan minik bir öğrencinin isteğini geri çevirmedi. Kendi isteği ile Başkan Bayram´a mektup yazan öğrencinin yardım talebi yerine getirildi.
Düzce Belediyesi Dış İlişkiler Müdürü Esma Sümer ve personeli Başkan İsmail Bayram´ın talimatıyla Nasırlı İlköğretim Okuluna 3 adet oturma bankı, çöp bidonu ve malzemeli eczane dolabı götürdüler. Belediyenin yardım malzemeleri okula teslim edildi. Belediye ekibi ve öğrenciler daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.