BAŞKAN DAN HEDİYE
Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Anayasa Paneli sonrasında panele katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Bakan Doç. Dr. Hüseyin Çelik´e çeşitli hediyeler verdi.
Yerel Haber Gazetesi´nin düzenlediği panelde eski Bakan Çelik konuşmasında birçok platformda Düzce´yi çok beğendiğini dile getirdi. Çelik, Düzce´nin önemli bir konuma sahip olduğunu belirterek ´Düzce hızla gelişen bir kent. Doğası ve insanları ile beğendiğim bir şehir. Bunu da her fırsatta dile getiriyorum´ dedi. Panel sonrasında Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Doç. Dr. Hüseyin Çelik´e Düzceli hat sanatçısı Hayrullah Altay´ın bir tablosu ile çeşitli hediyeler takdim etti.