BAŞKAN OYUN İZLEDİ
Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahneye konan ´Çevre Savaşı´ adlı oyunu öğrencilerle birlikte izledi.
Düzce Belediyesi öğrencileri tiyatro ile buluşturdu. Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan Şehir Tiyatroları 2011 yılının ilk çocuk oyununu sahneye koydu. ´Çevre Savaşı´ adlı oyun öğrencilere sahnelendi. Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonu ile Düzce Belediyesi Şehir Tiyatrosu Çevre Savaşı adlı çocuk oyununu sahnelemeye başladı. Yönetmenliğini Selçuk Develi´nin yaptığı, Nuri Kaya, Nagehan Güdü, Yetkin Yılmaz, Yılmaz Aksoy ile Serkan İpek´in oynadığı çocuk oyunu öğrencilere izlettirilmeye başlandı. Gençlik Merkezinde sahnelenen oyunu Belediye Başkanı İsmail Bayram Belediye Meclis Üyesi Orhan Uçar ve Belediye Başkan Yardımcısı Vahap Demirel´le birlikte öğrencilerle izledi. Oyun öncesinde Beyciler İlköğretim Okulu öğretmen grubu tarafından Başkan Bayram´a çiçek takdim edildi. Başkan Bayram öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada sosyal ve kültürel etkinliklere devam edeceklerini belirterek ´ özellikle çocuk ve gençlere yönelik faaliyetlere ağırlık veriyoruz´ dedi.