DÜZCE EMITT FUARINDA
Kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarına Düzce Belediyesi de katıldı. Düzce Belediyesi´nin stantı BAKAB ( Batı Karadeniz Kalkınma Birliği) salonunda yer aldı. Dış İlişkiler Müdürlüğünün organizasyonunu yaptığı 100 metrekarelik stantta Düzce´ye özgü el sanatları, yöresel yemek ve ürünleri yer aldı. Stantta ayrıca Düzce´nin turizm değerlerine ve potansiyeline ilişkin görsel ve çeşitli materyaller de bulundu.
Düzce Belediyesi olarak Emitt fuarına büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı İsmail Bayram, ´Düzce hem BAKAB bünyesinde hem de MARKA bünyesinde yer almaktadır. Düzce´nin turizm değerleri ve varlıkları bu stantlarda sergilenmektedir. Kullandığımız tüm ürün ve materyaller Düzce´nin tanıtımına katkı sağlamaktadır. Düzce Belediyesi olarak ayrıca 100 metrekarelik kendi standımızda da bunların yanı sıra Düzce´nin genel tanıtımı ve belediye hizmetleri açısından da etkinlik programladık´ dedi. Emitt fuarının birinci gününde Düzce Belediyesi çocuk mehter takımı bir gösteri yaptı