GÜZEL SANATLAR LİSESİ SERGİSİ
GÜZEL SANATLAR LİSESİ SERGİSİ
Düzce Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi yıl sonu resim ve heykel sergisi açıldı. Düzce´de ilk kez düzenlenen Güzel Sanatlar ve Spor lisesinin sergisi üç gün açık kalacak.
Düzce Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker ile Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram´ın açılışını yaptığı sergide öğrencilerin yağlıboya tabloları ile heykelleri yer aldı. Serginin 16 Mayıs tarihine kadar açık kalacağı belirtildi.