![](https://duzce.bel.tr/zl_site/dosya/icerik/8640/1512-su-kesintisi-5e15cd036a57a_2.jpg)
SU KESİNTİSİ YAPILACAK
Düzce Belediyesi, basınç yetersizliği sebebiyle iyileştirme yapılacağı için 3 Kasım Salı Günü 09:00-17:00 saatleri arasında bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağını açıkladı.
Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından, basınç yetersizliği sebebiyle iyileştirme yapılacağından bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağı belirtildi.
Açıklamada; 3 Kasım Salı Günü 09:00-17:00 saatleri arasında Orhangazi Mahallesi, Şehit Murat Demir Mahallesi Hilmi Sönmez Caddesi ve Necmettin Erbakan Caddesi’nde kesinti yapılacağı duyuruldu.