Çocuk Yuvasında Hediye Dağıtıldı
Düzce Valisi Vasip Şahin ile eşi Şeyma Şahin Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram ve eşi Elka Bayram İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Çocuk Yuvası´ndaki çocukları ziyaret ederek hediye verdiler.
Düzce Valisi Vasip Şahin ve Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram bayramda çocukları unutmadılar. Ramazan Bayramı´nın üçüncü gününde Vali ve Başkan eşleri ile birlikte Kalıcı Konutlarda bulunan Çocuk Yuvası´nı ziyaret ederek çocuklarla hem sohbet ettiler hem de çeşitli hediyeler dağıttılar.