Düzce Belediye Bandosu Repertuarını Genişletiyor
Ulusal bayramların ve törenlerin vazgeçilmez unsuru olan Düzce Belediye Bandosu reperuarını genişletiyor. Yeni şef Mehmet KEMAN ile çalışmalarına devam eden Belediye Bandosu; bu dönem birçok yeniliğe de imza atıyor. Bu yeniliklerin başında ise, bando personelinin almaya başladığı müzik eğitim programı yer alıyor. Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü´ne bağlı müzik öğretmeni Korhan DOĞAN tarafından; nota, solfej, bona vb. derslerin yanı sıra, toplu çalma, klasik batı müziği bando orkestrası repertuar dersleri veriliyor.