AFŞİN BELEDİYESİNDEN ZİYARET
Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan ve Başkan Yardımcıları ile Meclis üyelerinden oluşan heyet Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram´ı makamında ziyaret ettiler. Görüşmede Düzce ve Afşin kentlerinin genel sorunları ele alındı
Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan ve beraberindeki heyet Düzce´de inceleme yaptılar. Başkan İsmail Bayram ile de görüşen Afşin heyeti özellikle 1999 Düzce depremi sonrası yeniden yapılanma hakkında bilgi aldılar. Afşin Belediye Başkanı Aydoğan Düzce´nin deprem sonrası hızlı geliştiğini vurgulayarak ´ Düzce´nin İstanbul ve Ankara gibi iki metropol kent arasında bulunması nedeniyle önemini biliyoruz. Deprem sonrasında da kentleşme adına büyük gelişmeler gözlemledik. Düzce yaralarını hızlı sardı´ dedi. Başkan İsmail Bayram ise Düzce´nin genel yapısı ve belediye hizmetleri konusunda bilgi verdi ve şunları söyledi ´ Düzce hem coğrafi yapısı hem de demografik yapısı gereği Türkiye´nin önemli kentleri arasındadır. Şu anda en genç il olarak yeniden yapılanma da önemli kalkınma projeleri geliştiriliyor´ Görüşmelerin ardından her iki belediye başkanı kentlerine özgü hediyeler takdim ettiler.