BEŞİKTAŞ IN ZİYARETİ
Beşiktaş Kulübü tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Orhan Saka ve beraberindeki heyet Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram´ı makamında ziyaret etti. Beşiktaş heyeti spor kompleksi için Düzce´de arsa arayışında olduklarını belirttiler.
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Saka, yönetim kuruluna sunmak üzere spor kompleksi için Düzce´de yer arayışına girdiklerini belirterek ´ Kulüp olarak Düzce ve civarında tesis yeri arayışına girdik. Bu konuda yönetim kurulumuza sunmak üzere fizibilite raporu hazırlayacağız. Düzce´de arsa talebimizin karşılanmasını gönülden istiyoruz´ dedi. Düzce Beşiktaş Derneği yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede Belediye Başkanı İsmail Bayram Beşiktaş´ın Türk sporunda önemli bir kulüp olduğunu vurgulayarak ´ Beşiktaş´ın Düzce´de tesis kurmasını hem kulüp açısından hem de Düzce açısından önemsiyoruz. Bu yüzden tesis konusuna ciddiyetle eğiliyoruz ve ne kadar destek verebiliriz bunu değerlendiririz´ dedi. Görüşme sırasında Orhan Saka Başkana Beşiktaş forması hediye etti.