AZMİMİLLİ İÖO SERGİSİ
Okulların yıl sonu sergi açılışları devam ediyor. Azmimilli İlköğretim Okulu tarafından Düzce Belediyesi Sergi Salonu´nda ´Teknolojik Tasarım ve Resim Sergisi´ açıldı.
Azmimilli İlköğretim Okulu tarafından yıl sonu sergi açılışı gerçekleştirildi. Belediye Sergi Salonu´ndaki açılışı Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram yaptı. Teknolojik Tasarım ve Resim Sergisinde öğrencilerin yaptığı 150 eser yer aldı. Serginin iki gün süreli olarak açık olacağı belirtildi.