SPOR
13-03-2020 16:06

MORAL YEMEĞİNDE YENİ STADYUMU ANLATTI

65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor yönetimi moral yemeğine katıldı. Görüşmede Başkan Özlü yönetime yeni stadyum için planlanan projenin sunumunu da yaptı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şıralık Tesislerinde Düzcespor için düzenlenen moral yemeğinde yönetimi yalnız bırakmadı. Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Özlü, Kırmızı Şimşekler'e gönül verenlere bir de sürpriz yaptı. Mevcut stadyum alanına Millet Bahçesi 2. Etap Projenin inşa edilecek olması dolayısıyla Haziran ayında taşınacak stadyuma alternatif için düşünülen projenin sunumunu yapan Başkan Özlü, Düzcespor'un maçlarının oynanacağı stadyumun donanımı ve teknik yapısı hakkında yönetimin de fikrini aldı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Düzcespor yönetimi, Başkan Özlü'ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Özlü de Düzcespor'un 12 haftalık yenilmezlik serisi ile Play Off karşılaşmalarına hak kazanmasından dolayı bir kez daha tebriklerini iletti.