Anasayfa Anasayfa
Basın Odası Basın Odası
Sık Kullanılanlar Sık Kullanılanlar
Portallar Portallar
Site Haritası Site Haritası
Bize Ulaşın Bize Ulaşın
DÜZCE BELEDİYESİ
E-Belediye Düzce Belediyesi Facebook Sayfası Düzce Belediyesi Twitter Sayfası Düzce Belediyesi Instagram Sayfası
BİLGİ YARIŞMASI İLK TURU 18 ŞUBATTA BAŞLIYOR
BİLGİ YARIŞMASI İLK TURU 18 ŞUBATTA BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl 14’üncü kez düzenlenecek olan bilgi yarışmasının ilk turu 18 Şubat Pazartesi günü başlayacak.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan “Geleneksel Ortaokullar Arası Genel Kültür ve Bilgi Yarışması” ilk tur kura çekimi okul temsilcilerinin katılımıyla yapılan törenle gerçekleştirildi.18 Şubat Pazartesi günü saat 14:00’de başlayacak yarışmalarda okulların temsilcileri kozlarını paylaşacak. İlk turda karşılaşacak okulların belli olduğu kura sonuçları şu şekilde açıklandı;

18 Şubat 2019 Pazartesi - 1.Grup  Saat 14.00

Gümüşova 75.Yıl Ortaokulu -100.Yıl Ortaokulu-Yeşiltepe Ortaokulu-Mustafa Kemal Ortaokulu

18 Şubat 2019 Pazartesi - 2.Grup  Saat 15.00

Atatürk Ortaokulu-Kaynaşlı Akv Ortaokulu-Beyciler Ortaokulu-Kaynaşlı Dipsizgöl Ortaokulu

21 Şubat 2019 Perşembe  1.Grup Saat 14.00

Aziziye Ortaokulu –Hamit Şerifoğlu Ortaokulu-Akçakoca Bahattin Güçlü Ortaokulu –Bilgi Ortaokulu

21 Şubat 2019 Perşembe  2.Grup Saat 15.00

19 Mayıs Ortaokulu-Gümüşova Ortaokulu-Nasırlı Ortaokulu-Perihan Tulan Ortaokulu

26 Şubat 2019 Salı 1.Grup Saat 14.00

Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu- Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu-Şehit Cihan Aksarı Ortaokulu-Hürriyet Ortaokulu

26  Şubat 2019 Salı 2.Grup Saat 15.00

Mehmet Akif İnan Hafız İho - Gölyaka 15 Temmuz İho Hafız Hasan Şen İho  -  M.Zahit Kevseri İho

28 Şubat 2019 Perşembe 1.Grup Saat 14.00

Cumayeri Ortaokulu-Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu-Çilimli Pırpır Ortaokulu-Yenitaşköprü Ortaokulu

28 Şubat 2019 Perşembe 2.Grup Saat 15.00

Doğanlı  Eşref Taşhan Ortaokulu-Tevfik İleri İho-Akşemsettin Ortaokulu-Kaynaşlı İmam Hatip Ortaokulu

5 Mart 2019 Salı  1. Grup Saat 14.00

Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu-Gölormanı Ortaokulu-Yunus Emre Ortaokulu-Gölyaka Sarıdere Kemeryanı Ortaokulu

5 Mart 2019 Salı 2. Grup Saat 15.00

Fatih Ortaokulu-İsmetpaşa Ortaokulu-Avni Akyol Ortaokulu-Şıralık Vatan Ortaokulu